Кіровоградська митниця ДФС: порушено справ про порушення митних правил на суму понад 3 млн гривень

Кіровоградська митниця ДФС: порушено справ про порушення митних правил на суму понад 3 млн гривень

 Протягом січня 2019 року Кіровоградською митницею ДФС порушено 23 справи про порушення митних правил на суму 3,1 млн гривень, з яких одна справа на суму 969,6 тис. грн, де вартість предметів правопорушення перевищує суму умовної контрабанди. Безпосередньо Кіровоградською митницею ДФС розглянуто 4 справи про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 34 тис.  гривень.

У той же час до суду направлено 3 справи про порушення митних правил на суму 108,9 тис. грн, по яким безпосередні предмети порушень митних правил вилучені. За результатами розгляду судом однієї справи про порушення митних правил (з урахуванням розгляду справ, направлених до 01 січня 2019 року) застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення на суму 156,5 тис. грн та накладено штраф на суму 156,5 тис. гривень.

На підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, у січні цього року митницею підготовлено 2 запити до митних органів іноземних держав. За результатами опрацювання отриманих відповідей митницею порушено 10 справ про порушення митних правил на загальну суму 3,1 млн гривень.

 

Кіровоградська митниця ДФС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *