Порушень на понад 400 тис.грн. виявили кіровоградські аудитори у відділі освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради

Порушень на понад 400 тис.грн. виявили кіровоградські аудитори у відділі освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради

 

У відділі освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради під час проведення ревізії за період з червня 2016 року по травень 2018 року  фахівці  Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 421,3 тис.грн.

Зокрема встановлено зайві витрати підзвітних коштів при відсутності належного документального підтвердження, тобто батьками учнів комунального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа” не підтверджено отримання коштів на харчування при проведенні навчально-тренувальних зборів на загальну суму 153,9 тис.грн.

Поряд з цим, встановлено покриття за рахунок коштів загального фонду видатків, які мають здійснюватись за рахунок спеціального фонду на загальну суму 149,7 тис.грн., незаконні   витрати на оплату праці на загальну суму 29,3 тис.грн.,  проведення зайвих виплат внаслідок завищення ціни на поставлені   дошкільним навчальним закладам ковбаси на загальну   суму 11,8 тис.грн.   та       завищення обсягу наданих комунальних послуг в сумі 3,1 тис.грн.

Крім того, встановлено недоотримання відділом освіти доходів від надання платних послуг від реалізації продукції в буфеті на загальну суму 39,3 тис.грн., а також нестача готівки в загальній сумі 20,5 тис.грн., понаднормове           списання та  нестача матеріальних цінностей в сумі   13,7 тис.грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено усунення виявлених втрат на загальну суму 210,7 тис.грн.

Через порушення законодавства з фінансових питань на 12 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення. До установи застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Кіровоградській області.

 

Прес-служба Управління

Східного офісу Держаудитслужби

в Кіровоградській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *