На Кіровоградщині завершується осіння лісокультурна кампанія

На Кіровоградщині завершується осіння лісокультурна кампанія

 У лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини добігає кінця осіння лісокультурна кампанія. З урахуванням об’єму весняної посадки загалом нинішнього року лісівниками створено насаджень на площі 414 га, 204 га з яких нові ліси. Доповнення лісових культур становило 991 га, з яких 318 га – захисні насадження. Догляди за культурами проведено на площі 6 725 га, у т. ч. 3 044 га – нові ліси.

Для проведення робіт з лісорозведення та лісовідновлення в наступному році лісогосподарські підприємства обробили 70,5 га грунту. Посівні роботи у розсадниках проведено на площі 5,8 га, висівання в коробах здійснено на 0,2 га.

Вдало пройшла заготівля жолудів усіх видів. Працівниками лісового господарства, яким активно допомагали учні шкільних лісництв, зібрано 24,7 т жолудя дуба звичайного і 1,6 т – дуба червоного.

Окрім того триває збір насіння інших лісових порід. Обсяг заготовленого лісогосподарськими підприємствами лісового насіння в цілому становить 29 т.

Для проведення озеленення населених пункт та приватних садиб лісівники вирощують декоративний садивний матеріал. У 2018 році підприємства реалізували 82,2 тисячі штук саджанців на загальну суму 2 мільйони 746 тисяч гривень.

 

 

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *