З початку 2018 року порушники митних правил збагатили бюджет на понад 1 млн гривень

З початку 2018 року порушники митних правил збагатили бюджет на понад 1 млн гривень

 За січень-вересень цього року Кіровоградською митницею ДФС порушено 260 справ про порушення митних правил на суму 12,2 млн гривень. Крім того, виявлено та направлено 2 повідомлення про ознаки, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення за статтею 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів).

Безпосередньо Кіровоградською митницею ДФС розглянуто 161 справу про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 1,6 млн  гривень. При цьому обласним митникам вдалося стягнути 1,1 млн грн штрафів.

У той же час до суду направлено 21 справу про порушення митних правил на суму понад 7 млн гривень. За результатами розгляду судом 5 справ про порушення митних правил застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення на суму 120,2 тис. гривень

На підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, у січні-вересні поточного року митницею підготовлено 23 запити до митних органів іноземних держав. За результатами опрацювання отриманих відповідей митницею порушено 36 справ про порушення митних правил на загальну суму 6,4 млн гривень.

 

Кіровоградська митниця ДФС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *