Будівельні і ремонтні роботи на дорогах області необхідно завершити у листопаді

Будівельні і ремонтні роботи на дорогах області необхідно завершити у листопаді
 
“Завершується сезон будівництва і ремонту доріг. Хочу зауважити фахівцям Служби автомобільних доріг в області і виконавцям робіт, що після 20 листопада я не дозволю освоювати кошти. Будівництво і ремонт автомобільних доріг в області, згідно із календарними планами, ми маємо завершити на початку листопада і для цього є усі можливості, – наголосив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час розширеного засідання колегії.
Голова облдержадміністрації зазначив, що до 20 листопада Служба автомобільних доріг в області має відзвітувати про закінчення робіт на дорогах державного значення.
Стосовно доріг місцевого значення керівник ОДА підкреслив, що кошти з Державного дорожнього фонду розподілені між районами і за графіками більшість робіт мають бути завершені у жовтні. Сергій Кузьменко наголосив, що відповідальні за цей напрям роботи не лише фахівці департаменту інфраструктури та промисловості ОДА, а й керівники територій: “Саме ви відповідаєте за те, щоб у вашому районі до тих сіл, де ви обіцяли, була вчасно побудована дорога. Це дуже важливо”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *