Кіровоградщина готує дорожнє господарство до сезону

Кіровоградщина готує дорожнє господарство до сезону

Заготівля протиожеледних сумішей, паливних матеріалів, підготовка техніки та пунктів обігріву – завдання номер один для філій ДП «Кіровоградський облавтодор», які будуть забезпечувати проїзд автотранспорту в осінньо-зимовий період на замовлення Служби автомобільних доріг.

На разі у кожній філії наявну техніку, що буде задіяна в роботі, ремонтують та підфарбовують, паралельно готують комплекти зимових знаків та снігозатримуючі щити.

  • Синоптики прогнозують дуже сувору зиму і ми розуміємо, що повинні забезпечити безперебійний проїзд автотранспорту дорогами Кіровоградщини. На жаль, мусимо визнати, що власними силами у разі надзвичайних погодних умов буде важко впоратися, тож заручаємося підтримкою рятувальників та фермерських господарств, у яких є техніка. До того ж, як показує практика попередніх років, снігопади бувають настільки сильні, що попри наші цілодобові дії, все ж утворюються затори. Аби не допустити замерзання водіїв, при наших дорожніх підприємствах ми готуємо кімнати відпочинку. Там сухо і тепло, можна випити гарячого чаю. Там же відпочивають і наші працівники, які в період негод працюють безперервно, – пояснює начальник Служби автодоріг Вадим Коюденко.

Нагадаємо, минулого тижня на нараді у Службі керівники районних філій прозвітували про готовність своїх підприємств до роботи взимку.

 

Прес-служба САД  у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *