На Кіровоградщині дорожники активно готуються вступити в зимовий сезон

На Кіровоградщині дорожники активно готуються вступити в зимовий сезон
 У міжсезоння чи не головне завдання дорожників – підготувати своє господарство до зими – снігу та ожеледиці. Про те, наскільки готові райони до негоди говорили сьогодні, 14 вересня, у Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області.

На нараду зібралися керівництво ДП «Кіровоградський облавтодор» та начальники його філій, які, власне, і будуть забезпечувати проїзд автотранспорту восени та взимку.

Начальник Служби Вадим Коюденко наголосив присутнім на тому, що у кожній з філій в достатньому обсязі мають бути наявними посипні протиожеледні матеріали та запаси пального. Крім того, повинен бути резерв на випадок надзвичайних ситуацій.

В свою чергу директор Облавтодору Андрій Руднік зазначив, що господарство очікує на поставку 53-х вагонів солі, втім цього не достатньо, це тільки половина від загальної потреби. Цього річ з заготівлею посипних сумішей ситуація складніша, оскільки тепер дорожники сплачують не лише за матеріали, а й тарифи за перевезення залізницею. Вартість одного вагона солі з урахуванням тарифу та ціною за розвантаження складає близько 20 тисяч гривень.

За інформацією начальників філій, гострим на сьогодні залишається питання нестачі техніки та кваліфікованих кадрів. Наявна в господарствах техніка готова, та її не вистачить, щоб на 100% охопити дорожню мережу області. Тому Вадим Коюденко рекомендував укладати договори субпідряду з фермерськими господарствами чи іншими власниками техніки, яку можна задіяти на ліквідації наслідків негоди.

Окремо зупинилися на встановленні знаків зимового утримання та снігозахисних щитів. Останні, до речі, ще виготовляються. Начальник Служби зобов’язав керівників філій щотижнево звітувати про рівень готовності до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період.

Нагадаємо, зимове утримання доріг фінансується за рахунок коштів на експлуатаційне утримання з державного бюджету.

Прес-служба САД у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *