Податок на доходи з фізичних осіб є основним джерелом надходження до місцевих бюджетів

Податок на доходи з фізичних осіб є основним джерелом надходження до місцевих бюджетів

Найбільшу питому вагу, а це 53,8 відсотків в надходженнях до місцевих бюджетів займає податок на доходи з фізичних осіб (ПДФО), якого протягом семи місяців поточного року мобілізовано на суму 999,0млн.грн., що на 215,0млн.грн. більше ніж у попередньому році, виконання індикативного показника склало 99,1 відсотків.

Державний бюджет від податку на доходи фізичних осіб поповнився на суму 253,6млн.грн., що становить 99,1відс. виконання індикативного показника, та на 53,7млн.грн., більше ніж надходження у минулому році.

До Зведеного бюджету за січень – липень 2018 року платники Кропивницької ОДПІ сплатили 745,4млн.грн. податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), що становить 99,0відс. до прогнозного завдання та на 161,3млн.грн. більше ніж надходження за аналогічний період 2017 року.

Варто зазначити аби наш регіон мав достатньо фінансових ресурсів для розвитку, необхідно кожному громадянину дотримуватися норм податкового, трудового й іншого законодавства, не погоджуватися на пропозиції неофіційного працевлаштування чи виплати заробітної плати в “конверті”.

 

Кропивницька ОДПІ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *