Протягом І півріччя 2018 року порушники митних правил збагатили бюджет на понад 700 тис. гривень

Протягом І півріччя 2018 року порушники митних правил збагатили бюджет на понад 700 тис. гривень

 За січень-червень цього року Кіровоградською митницею ДФС порушено 174 справи про порушення митних правил на суму 11,9 млн гривень. Безпосередньо Кіровоградською митницею ДФС розглянуто 110 справ про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 1,1 млн  гривень. При цьому обласним митникам вдалося стягнути 754 тис. грн штрафів.

У той же час до суду направлено 14 справ про порушення митних правил на суму 6,3 млн гривень. За результатами розгляду судом по 4 справам про порушення митних правил застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення на суму 22,8 тис. грн.

З метою недопущення незаконного переміщення через митний кордон України товарів, транспортних засобів, зброї, тютюнових виробів, наркотичних та психотропних речовин, митницею проведено 10 спільних заходів з правоохоронними органами Кіровоградської області, за результатами яких складено 12 протоколів про порушення митних правил на суму майже 5 млн гривень.

На підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, у І півріччі поточного року митницею підготовлено 17 запитів до митних органів іноземних держав. За результатами опрацювання отриманих відповідей митницею порушено 36 справ про порушення митних правил на загальну суму 6,4 млн гривень.

 

Кіровоградська митниця ДФС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *