Кіровоградськими фіскалами проведено 274 профілактичних заходи щодо недопущення корупційних дій

Кіровоградськими фіскалами проведено 274 профілактичних заходи щодо недопущення корупційних дій

За результатами оперативно-службової діяльності відділом внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Кіровоградській області ГУ ДФС в області за січень-травень 2018 року проведено 274 профілактичних заходи (лекції, виступи, бесіди) в структурних підрозділах ГУ ДФС у Кіровоградській області щодо недопущення корупційних дій та порушень законодавства України у сфері службової діяльності.

З початку цього року відділом внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Кіровоградській області ГУ ДФС в області проведено 22 перевірки відносно посадових осіб податкової та митної служби у Кіровоградській області.

За наслідками проведених службових розслідувань і перевірок внесено  10 подань про притягнення винних осіб до відповідальності, усунення причин та умов, що сприяли вчиненню порушень.

У січні-травні поточного року до правоохоронних органів направлено два матеріали перевірки та зареєстровано два кримінальних провадження у сфері службової діяльності.

За участю співробітників відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Кіровоградській області ГУ ДФС в області з початку цього року викрито факти порушень чинного законодавства суб’єктами господарювання, внаслідок чого до державного бюджету донараховано  15,2 млн гривень.

Нагадуємо телефон антикорупційного сервісу «Пульс» – 0 800-501-007. Лінія працює цілодобово.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *