У Кропивницькому споживачі централізованого опалення за надані послуги заборгували понад 60 млн. грн.

У Кропивницькому споживачі централізованого опалення за надані послуги заборгували понад 60 млн. грн.

Шановні споживачі ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА”!

Підприємство провело остаточну звірку нарахувань і розрахунків за надані послуги теплопостачання споживачів підприємства з урахуванням відомостей, наданих управліннями праці та соціального захисту населення Фортечної та Подільської районних у м. Кропивницькому рад щодо перерахунків користувачам субсидій за опалювальний період 2017/2018 року.

Станом на 23.05.2018 року заборгованість населення за надані послуги з централізованого опалення становить понад 60 млн. грн. (для порівняння : заборгованість в аналогічному періоді 2017 року складала 48,4 млн. грн. )

Звертаємось до вас із наполегливим проханням – терміново погасіть заборгованість за послуги з централізованого опалення!

У міжопалювальний період підприємство проводить комплекс заходів по підготовці теплового господарства до нового опалювального сезону, модернізації та ремонту устаткування та обладнання для забезпечення безаварійної роботи підприємства у зимовий період.

Але для своєчасного початку опалювального сезону підприємство повинно отримати номінації на постачання природного газу і необхідною умовою для цього є досягнення рівня розрахунків споживачів на рівні 90%.

Запрошуємо споживачів до абонентного відділу підприємства звірити стан розрахунків та оплатити наявну заборгованість за послуги з теплопостачання безпосередньо у касі абонентного відділу підприємства без утримання комісійного збору.

У міжопалювальний період прийом громадян абонентним відділом підприємства здійснюється у режимі повного робочого тижня за адресою: вул. Гришина (Кутузова ) 23/16 (2 поверх). Телефони для довідок : 56-15-02, 56-15-19

Пам’ятайте ! Добровільне погашення заборгованості за послуги теплопостачання – можливість уникнути її примусового стягнення.

Споживачі, які мають значну заборгованість за надані послуги централізованого теплопостачання та не можуть її погасити одразу у зв’язку із важким матеріальним становищем, можуть звернутися до підприємства з метою укладання договору реструктуризації суми заборгованості за послуги з централізованого теплопостачання. Це дасть можливість зберегти право на отримання субсидій на послуги теплопостачання, погасити вказану суму в добровільному порядку, попередити стягнення боргу в судовому та примусовому порядку. Скористайтесь цією можливістю – адже по відношенню до злісних неплатників юридичною службою підприємства активізована робота по примусовому стягненню заборгованості на підставі судових рішень .

Споживачам, які згідно з укладеними договорами реструктуризації заборгованості мали право на розстрочення платежів на послуги теплопостачання, нагадуємо про необхідність дотримання платіжної дисципліни щодо обов’язкової сплати у літній період нарахувань за послуги з теплопостачання, надані в опалювальний період.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *