Кіровоградщина: за рахунок погашення податкового боргу до бюджету надійшло понад 20 млн. гривень

Кіровоградщина: за рахунок погашення податкового боргу до бюджету надійшло понад 20 млн. гривень

Протягом січня-квітня 2018 року до зведеного бюджету забезпечено надходжень в рахунок погашення податкового боргу у розмірі 23,8 млн грн, в тому числі до державного бюджету – 18,6 млн грн, до місцевих бюджетів –   5,2 млн  гривень.

Загальна сума податкового боргу станом на 1 травня 2018 року до бюджетів усіх рівнів по Кіровоградській області становить 822 млн грн, з них до державного бюджету – 665,4 млн гривень. При цьому, борг підприємств щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, складає    133,3 млн грн або 16,2 відс. від загальної суми заборгованості.

З метою оперативного та повного погашення заборгованості суб’єктів господарювання з податків і зборів, фахівцями обласного управління фіскальної служби вживаються усі передбачені чинним законодавством заходи. Зокрема, з початку 2018 року описано у податкову заставу майно боржників на суму 13,2 млн гривень. Від реалізації майна, яке перебувало у податковій заставі, до бюджетів усіх рівнів надійшло 262,2 тис гривень.

Крім того, протягом чотирьох місяців цього року зусиллями фахівців ГУ ДФС у Кіровоградській області скорочено борг зі сплати єдиного соціального внеску на 9,6 млн гривень. Загалом же станом на 1 травня 2018 року борг з ЄСВ склав 62,1 млн гривень.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *