У Кропивницькому відбудеться «Школа ораторської майстерності»

У Кропивницькому відбудеться «Школа ораторської майстерності»

 Громадська організація “Перспектива молоді” проводить захід “Школа ораторської майстерності”, мета якого  – об’єднати активну молодь міста Кропивницького для того, щоб дати базові навички ораторської майстерності та публічного виступу.

 

“З необхідністю вимовити публічну промову рано чи пізно стикаються всі. А вміння говорити впевнено і грамотно істотно спрощує життя людини і допомагає у навчанні та роботі. Сфера практичного застосування ораторського мистецтва охоплює кола спілкування з колегами, керівництвом, сім’єю, близькими та друзями. Ораторське мистецтво – це не тільки вміння гарно висловлювати свої думки, а й утримувати увагу аудиторії навіть простими словами, переконувати її у чомусь чи спонукати до певних дій. Це мистецтво, що потребує волі, зусиль і наполегливої праці над собою.”, – говорить координаторка проекту Дар’я Решетнікова.

 

“Всіх бажаючих опанувати ораторське мистецтво запрошуємо відвідати “Школу ораторської майстерності”. Захід відбудеться 19 жовтня 2019 року в конференц-залі готелю “Рейкарц”, – зазначає голова ГО “Перспектива молоді” Дмитро Бабак.

 

Більше інформації ви можете дізнатися за посиланням.

Instagram: @perspektyva.molodi

Facebook: facebook.com/perspektyva.molodi/

Контактна особа: Решетнікова Дар’я (095 009 30 25)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *