Програма Ночі музеїв 2019 у Кропивницькому

Програма Ночі музеїв 2019 у Кропивницькому

ХV Міжнародна акція «НІЧ МУЗЕЇВ»

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ

18 травня 2019 року з 16.00 до 24.00

 

ПРОГРАМА

 

Місце проведення Час проведення Назва заходу
Біля музею

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фойє музею, І поверх

 

 

16.00-20.00

 

 

«НАNDMАDЕ ДИВА»

виставка – ярмарок майстрів декоративно – ужиткового мистецтва, креативного дизайну та предметів вжитку

17.00-22.00

 

 

 

 

 

 

17.00-19.00

 

ВІЛЬНИЙ МІКРОФОН

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА

за участі виконавців найрізноманітніших музичних стилів:

Марії Моренко, Андрія Шульги, Тамари Алдошиної, Андрія Гардашнікова та гурту «Партизан-Бенд» та ін.

 

«МУЗЕЙНІ ПУНДИКИ» (виставка-продаж виробів  із тіста)

 

За участі учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі

(директор – Людмила  Снєжко)

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА «МИСТЕЦЬКИЙ ФЬЮЖЕН»
 

 

16.00-17.15

 

ДІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Виступи учнів та викладачів музичної школи № 2 ім. Ю.Мейтуса м. Кропивницький

(директор – Валентина Ревенко)

17.20-18.20 МУЗИЧНО-ТАНЦЮВАЛЬНА  ФЕЄРІЯ від музичної школи № 4 м. Кропивницький (хореографічний ансамбль «Флоренс»)  

(директор – Ольга Полєвіна, викладачі – Валентин Кончаков, Світлана Свиридова)

18.30-19.00 ФЕНТЕЗІ ПІСКОМ «MAGIC OF SAND»

(керівник гуртка «Малюнок піском» – Оксана Качуровська)

19.00-19.15 ШКОЛА ХІП – ХОПУ  «KILL THE BEAT»

(керівник – Богдан Тітаренко)

19.15-19.25 –       ГРАЙЛИВА СКРИПКА від  ІГОРЯ ЖУКОВА
19.30-19.45 THE DANCING WOMENS STUDIO

(студія танцюючих жінок, тренер – Марина Корніца)

19.45-19.50 ПОКАЗОВИЙ ВИСТУП вихованців Центру оперативно-тактичної підготовки «ЦИТАДЕЛЬ»

(голова Центру, інструктор – Олег Ковальчук)

19.50-20.00 СТЕНДАП від САНЬКИ КРИКУН
20.00-20.15 СХІДНА МІСТЕРІЯ у виконанні учнів школи східного танцю «ШАКТІ»

(керівник – Юлія Плугатар)

20.15-20.30 КАВЕР ДУЕТ «ONLYSOUL»

Валерія Бондюк, Вікторія Карашевич

20.30 -21.00 СТУДІЯ ТАНЦЮ ТА АКРОБАТИКИ НА ПІЛОНІ  ROYAL POLE DANCE

(керівник – Ірина Несен)

21.00-23.30 «ДУША СПІВАЄ!» у виконанні Наталії Шевченко, Марії Моренко, Андрія Гардашнікова та інш.
Фойє, ІІ поверх 17.00-23.00 ПІД ПРИЦІЛОМ ОБ’ЄКТИВУ (флешмоб «Україна Єдина»)

«ЗАМАСКОВАНА ТУРБОТА» (плетіння маскувальної сітки)

Фойє, ІІІ поверх 17.00-21.00 МИСТЕЦЬКО – ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ДІТЛАХІВ
Фойє, ІІІ поверх

 

17.00-20.00 ДИТЯЧИЙ АРТ-ПРОСТІР

Майстер-клас по виготовленню іграшок із паперу  

від Арт-студії «Совушка» (керівники  –  Світлана та Тетяна Стороженко)

                           МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР «ВІД ТРАДИЦІЙ ДО ІННОВАЦІЙ»
Експозиційний зал «Сакрального мистецтва»,

ІІІ поверх

18.00-21.00 «ХУДОЖНЄ ТАТУ»у виконанні студентів кафедри дизайну та мистецтва ВПНЗ Кропивницький інститут «Університет сучасних знань» (керівник – Ірина Зантарія)

 

«ДЕРЕВО ЖИТТЯ» (майстер клас по створенню колективної роботи до Міжнародного дня захисту дітей (керівник – Ірина Зантарія)

 

«БАРВИСТИЙ КИЛИМ» (майстер-клас із килимарства

(проводить Валентина Добровольська)

                                       МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР  «ЧАРІВНА МАВКА»
Експозиційний зал «Мистецтво XVIII – початку XX ст.», ІІІ поверх 16.00-23.30

 

16.30-23.30

 

19.00-22.00

ХУДОЖНЄ ФОТО – ПЕРЕВТІЛЕННЯ  «ЧАРІВНИЙ ОБРАЗ З МИНУЛОГО»

 

ФОТОСАЛОН  «ВІДЧУЙ СЕБЕ ІНАКШЕ» (куратор – Євгенія Ткаченко)

 

МАЙСТЕР – КЛАС ПО ПЛЕТІННЮ КОСИ за участю учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі

 

МАЙСТЕР – КЛАС ІЗ ВІЗАЖУ за участю учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі

(директор – Людмила  Снєжко, керівник – Лариса Калюжна)

                       МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР «ЗУСТРІЧІ У «МАЛЬОВНИЧІЙ УКРАЇНІ»»
ІV поверх 17.30 -18.30

 

 

18.00-19.00

 

 

18.00 -20.00

 

 

 

19.00 -20.00

 

 

 

 

20.00-21.00

 

«Відродження традицій» – майстер-клас із вишивки гладдю

(проводять майстрині Раїса Корсун та Валентина Андріяшевська)

 

Майстер – клас із виготовлення «Пташки»

(проводить майстриня Ірина Татарчук)

 

«Пізнай себе» – експрес діагностика по даті народження

(проводять Людмила Овчаренко та Олександра Ткаченко – «Студія творчого розвитку»

 

Презентація відеопроекту із циклу «Особистості»: «Творчий портрет скульптора, художника – земляка Віктора Френчка» (куратори – Людмила Френчко, викладач; Світлана Чуркіна – студентка ІІІ курсу відділу теорії музики Кіровоградського музичного коледжу)

 

ЛІТЕРАТУРНИЙ  МІКС (за участі Олександра Косенка, Олени Горобець, Олени Трибуцької та ін.)

Фойє, ІV поверх 19.00-20.30 МАЙСТЕР – КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ за участю художника-реставратора музею, майстрині Анни Петренко
Експозиційний проект – картина Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя                       у Петербурзі 9 січня  1905 р.», Виставка голограм «Археологічні скарби України» 18.00-21.00 ДЕМОНСТРАЦІЯ військового екіпірування та сучасної зброї від  

Центру оперативно-тактичної підготовки «Цитадель»

(голова Центру, інструктор – Олег Ковальчук)

 

«ВІДКРИЙ  МУЗЕЙНИЙ СКАРБ – ПІЗНАЙ ІСТОРІЮ»

(тематична екскурсія, куратор – Валентина Ноженко)

Відділ музею – картинна галерея 

Петра Оссовського «Світ                   і Вітчизна»

18.00-22.00

 

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ХУДОЖНИКА:

Створення колективної картини  (куратор – Анатолій Кімнатний)

 21.00-22.30 Перегляд фільму Ахтема Сеітаблаєва «Хайтарма» до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
18.00-21.00 КРЕАТИВНИЙ ПРОСТІР – «ТВОРИМО РАЗОМ»

ПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР – КЛАСІВ:

 

Виготовлення магніту-топіарій

(проводить Оксана Голубєва – об’єднання «Креативна молодь»)

 

Виготовлення свічки із вощини

(проводить Варвара Діордієва – об’єднання «Креативна молодь»)

 

Виготовлення заколки із фоамірану

(проводить Світлана Бровенко – об’єднання «Креативна молодь»)

 

Виготовлення листівки у техніці квілінг

(проводить Галина Неділько – об’єднання «Креативна молодь»)

 

Виготовлення сувенірних олівців із ниток

(проводить Ірина Новакова – ГО Центр розвитку людини і сім’ї «Сонячний зайчик»)

 

З розфарбовування гіпсових фігурок

(проводить Дар’я Постика – голова творчої майстерні «Макош»

 

Також відвідувачі будуть мати можливість ознайомитися з експозиціями музею:

 «Сакральне мистецтво», «Мистецтво XVIII – початку ХХ століття», «Мальовничі куточки Степової Еллади»; експозиційним комплексом декоративно-ужиткового мистецтва та відділом музею – картинною галереєю Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

та переглянути наступні експозиційні комплекси:

Виставку творів сакрального мистецтва, переданих до фондів обласного   художнього музею Службою Безпеки України та Національним художнім  музеєм України;

Експозиційний проект – картина Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя у Петербурзі  9 січня 1905 року»;

  –  Виставку голограм «Археологічні скарби України»;

Експозицію «Кабінет медалей», присвячену пам’яті громадського діяча, краєзнавця, мецената, колекціонера Віктора Петракова (1947- 2016);

          – Експозицію робіт Володимира Крутоуса «Майстер історичної мініатюри» до ювілею митця;

Експозицію «Дотик до мрії», присвячену Дню Європи;

          – Експозицію «Поля Малої Виски» до 94-ї річниці від дня народження художника-земляка Петра Оссовського;

          Всеукраїнський виставковий проект «Мальовнича Україна».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *