Фестиваль пісні і танцю “Об’єднаймо дітей мистецтвом” відбудеться у Кропивницькому

Фестиваль пісні і танцю "Об'єднаймо дітей мистецтвом" відбудеться у Кропивницькому

У Кропивницькому 20 та 21 квітня відбудеться ХІ Міжнародний фестиваль пісні і танцю «Об’єднаймо дітей мистецтвом», який є наймасштабнішим серед некомерційних фестивалів в Україні.

Цього року у фестивалі візьмуть участь півтори тисячі учасників з усієї України (зокрема, Львів, Кривий Ріг, Дніпро, Полтава, Одеса, Київ, Черкаси, Донецька, Полтавська області та ін.), а також із зарубіжжя.

Організатором даного фестивалю є Культурно-мистецький фонд Артема Стрижакова «Перспектива». Керівник творчого проекту фестивалю – виконавчий директор фонду «Перспектива» Олександра Ткаченко.

Події фестивалю

Субота, 21 квітня
З 10 до 17 години – конкурсна частина у обласній філармонії на актовій залі педуніверситету, під час якої виступи хореографічних колективів і вокалістів оцінюватиме «зіркове» журі. Зокрема, цього року у якості спеціального гостя запрошений народний артист України Григорій Чапкіс. Повний перелік діячів, які входять в журі, у додатку.
Для зручності спілкування преси з журі і учасниками фестивалю, керівниками колективів буде організована коротка перерва об 11.00 у педуніверситеті і о 12.00 у філармонії.

18.30-20.30 відбудеться офіційне відкриття фестивалю на площі Героїв Майдану, під час якого виступатимуть колективи з інших міст, а також заспівають судді-вокалісти.

Неділя, 21 квітня
14.00 – на площі Героїв Майдану відбудеться танцювальний джем: хореографічні колективи імпровізуватимуть під різноманітні музичні композиції.
Відразу після джему учасники фестивалю вийдуть на Дворцову, щоб пройти танцювальним парадом до Театральної площі, де відбудеться екофлешмоб.

Півтори тисячі дітей з усієї України виконають танець з пластиковими пляшками, аби привернути увагу суспільства до гострої проблеми сьогодення – пластикового забруднення навколишнього середовища нашої планети. Захід приурочений до Українського дня довкілля, який відзначається 21 квітня.

Через танець діти піднімуть питання значущості проблеми і закличуть людей відмовитися від пластику, через який ми наближаємося до екологічної катастрофи – у шалених масштабах гине флора і фауна нашої планети. Як відомо, тільки в океанах утворюються острови з трильйонів тонн пластика.

Дане дійство у Кропивницькому стане ексклюзивним та наймасовішим танцювальним екофлешмобом, що засвідчить представник Національного реєстру рекордів. Одразу після учасники флешмобу зберуть усі пляшки в унікальну урбаністичну інсталяцію. Вона знаходитиметься на головній пішохідній вулиці міста до 5 червня – Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, як пам’ятка про те, що наближення екологічної катастрофи залежить від кожного з нас.

16.00-18.00 – гала-концерт у філармонії, під час якого оголосять переможців фестивалю.
Відразу після концерту відбудеться прес-підхід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *