Дайджест заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського 11 березня – 17 березня 2019 року

Дайджест заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського  11 березня  -  17 березня 2019 року

 

Книжкові виставки:  14 березня – День українського добровольця, це свято відзначається з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань. Запрошуємо до відділу обслуговування користувачів переглянути книги і періодичні видання на виставці «Герої України на захисті Вітчизни».

Всесвітній день сну відзначається щорічно третьої п’ятниці березня у рамках проекту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з проблем сну і здоров’я. Дізнатися більше про причини недосипання і безсоння, шляхи їх подолання, можна переглянувши фахову і науково-популярну літературу у відділі документів з питань медицини та охорони здоров’я на виставці  «Ходить сон біля вікон», яка працює                          з 15 березня.

Запрошуємо на екскурсії творчих виставок, які проводять фахівці відділу мистецтв. Вам презентують персональні виставки дніпровських художників Олександра Василенка «Графіка. Живопис» та Марії Грім «Пленер».  У відділі документів з економічних, технічних та природничих наук працює фотовиставка Глєба Цуканова «Позитивний настрій». У відділі обслуговування  користувачів працює виставка творчих робіт майстрині Клубу народних ремесел «Ниточка» Олени Новікової  – «Вишивка – моє життя». В холі ІІІ поверху розгорнута експозиція  бібліотечного фотопроекту «Натхненні книгою».  Запрошуємо до перегляду.

Запрошуємо глядачів на безкоштовні покази найкращих українських стрічок в рамках фестивалю «Нове українське кіно». Показ відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно та у співпраці з компанією Артхаус Трафік.                          Графік перегляду кінострічок:

  • 16 березня о 15.00 – показ фільму «Стрімголов» (реж. Марина Степанська, країна: Україна, 2017)
  • 17 березня о 15.00 – показ фільму «Іній» (реж. Шарунас Бартас, країна: Україна, Литва, Франція, Польща, 2017).

Безкоштовне вивчення іноземних  мов. Відділ документів іноземними мовами у середу, четвер і п’ятницю запрошує  усіх бажаючих на засідання клубів розмовної англійської мови, яке розпочинається о 17.00. У суботу у відділі проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ

Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

 

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *