У Кропивницькому відбудеться півфінальний тур обласного чемпіонату шкільних команд КВН сезону 2018/2019 року

У Кропивницькому відбудеться півфінальний тур обласного чемпіонату шкільних команд КВН сезону 2018/2019 року

 Прес-анонс

 22 та 23 лютого 2019 р.

об 11.00

актова зала Кіровоградського обласниого центру

дитячої та юнацької творчості

 

22 та 23 лютого об 11.00 2019 року у стінах Кіровоградського обласного ЦДЮТ відбудеться півфінальний тур обласного чемпіонату шкільних команд КВН сезону 2018/2019 року.  Загальна тема чемпіонату – «Мистецький сезон».

Під час відбіркового етапу команди, які пройшли у півфінал, отримали індивідуальні теми – літературні жанри, з якими працюватимуть в наступному етапі.

Півфінальна гра включатиме 3 конкурси: привітання, «озвучка» та ШТЕМ. Десять команд з різних куточків нашої області вийдуть на сцену, щоб позмагатися за своє місце у фіналі. Гра обіцяє бути цікавою, оскільки радувати дотепними жартами будуть не тільки постійні учасники чемпіонату,  а й команди-новачки, які гучно заявили про себе під час відбіркового етапу.

Команди готуються до виступів за підтримки досвідчених гравців-гумористів. Серед них Ярослав Ярошевський, Олександра Крикун, Юрій Тушевський, Дмитро Крендель, Максим Зарва. Спілкування та співпраця з тренерами якісно змінили рівень чемпіонатів.

Контактна інформація:

М.Кропивницький, вул.Шульгіних 36, тел.:0522-32-15-81,  сайт Кіровоградського обласного ЦДЮТ- http://ocdut.kr.ua/, e-mail: ocdut@ukr.net.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *