У Кропивницькому продовжує діяти виставка – інсталяція «В очікуванні новорічної казки»

У Кропивницькому продовжує діяти виставка – інсталяція «В очікуванні новорічної казки»

З 24 по 30 грудня  Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка запрошує:

Переглянути книжкові виставки та виставки творчих робіт:

У відділі сприяння технічній творчості молоді продовжує діяти представлена книжкова виставка «Веселка новорічних прикрас»;

У книгах та періодичних виданнях Ви знайдете гарні вироби з паперу, бісеру, солоного тіста, фетру та природніх матеріалів.
Тож, усі, кого зацікавила наша виставка, завітайте до відділу сприяння технічній творчості молоді і починайте працювати руками, вкладаючи у вироби душу.

У відділі абонементу продовжує діяти книжкова виставка – інсталяція «В очікуванні новорічної казки»;

Бібліотекарі пропонують обрати для читання романи Надії Гуменюк «Квіти на снігу» та Петера Хьога «Смілла та її відчуття снігу», Ясунарі Кавбата «Країна снігу» поезії та новели Костянтина Москальця, Василя Портяка, а також збірку «Львів, кава, любов». Не забули працівники бібліотеки і про маленьких читачів. У відділі абонементу молоді батьки можуть взяти книги та почитати їх разом з малечею: «Від Миколи до Різдва», «Два морози», «Крамничка тітоньки Мальви», «Казкова віхола» та багато інших цікавих і яскраво оформлених видань. Книжкову виставку прикрашають камін, який символізує домашній затишок та тепло, сніговичок із книг. У центрі – яскраво вдягнена свинка – символ Нового 2019 року.

 

Масові заходи:

26 грудня о 13.00 працівники відділу мистецтв проведуть майстер клас «Незвичні ялинкові прикраси». Янголи, декор, різдвяні сапожки.

 

27 грудня о 17.00  запрошуємо всіх бажаючих на засідання літературного клубу «Ліра» . В рамках заходу буде обговорення план роботи на 2019 рік.

 

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є.Маланюка.

тел. 0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності;

Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01. Сайт: http://www.lib.kr.ua. Працюємо з 9.00 до 18.00  щоденно, вихідний – субота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *