Обласна бібліотека для юнацтва запрошує на виставки творчих робіт

Обласна бібліотека для юнацтва запрошує на виставки творчих робіт

З 5 по 11 листопада Кіровоградська обласна

бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка запрошує:

Переглянути книжкові виставки та виставки творчих робіт:

з 5 листопада у відділі популяризації книги буде оформлено книжкову виставку «Голодомор – наша печаль і скорбота», присвячену  Дню пам’яті жертв голодоморів.  День пам’яті  жертв голодоморів – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні.

з 5 листопада у відділі мистецтв буде оформлено книжкову виставку «Архітектурні скарби нашого міста», присвячену 170-ій річниці від д.н.архітектора Олександра Лишневського. У нашому місті здібний фахівець створив проекти гарних, добротних будівель Пушкінського училища, громадської жіночої гімназії, хоральної синагоги, прибудову до земського реального училища. Сьогодні в них розміщуються загальноосвітня школа № 7 ім. О.Пушкіна, Центральноукраїнський державний педагогічний університет  ім. В.Винниченка, синагога.

Масові заходи:

6 листопада о 13.45 працівники відділу популяризації книги проведуть психологічний практикум «Булінг: причини та наслідки» (в рамках лекторію «Молодь і право»). Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена. Перші публікації в Україні з’явилися 2005 р.

 

7 листопада о 13.00 працівники відділу популяризації книги проведуть слайд-бесіду «Сучасний літературний процес». Протягом заходу учасники дізнаються про тенденції сучасного літературного процесу, сучасну поезію, види дискурсів, особливості сучасної драматургії.

 

8 листопада запрошуємо на день інформації «Слово наше рідне – слово українське», присвячений Дню  української писемності та мови. Це державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

Традиційно, в День української писемності та мови відзначають найкращих популяризаторів українського слова, заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою, пишуть всеукраїнський радіо диктант національної єдності, проводять тематичні конкурси, різноманітні заходи тощо.

Протягом дня в бібліотеці пройдуть різноманітні заходи, присвячені Дню української писемності та мови.

Їх мета: розширювати знання молоді про красу і багатство рідної мови, пробуджувати почуття національної гідності, виховувати любов та бажання спілкуватися українською мовою.

Напередодні свята в читальній залі бібліотеки буде оформлено ряд книжкових виставок-інсталяцій: «Зоряний дощ у Кропивницькому», «Бібліографічний калейдоскоп», «О рідна мово! Ти – голос поколінь, землі віків…», «Мистецтво – невичерпне джерело», «Осіння колекція книжкових новинок», «Читаймо зі смаком», «Світ технічної книги», «Осінній карнавал нових книг» та ін.

Відвідувачі зможуть взяти участь в інтелектуальній грі «Мова моя українська, батьківська, материнська» та у квесті «До мови доторкнімось серцем» під час цих заходів учасники розширять свої знання і дізнаються цікаві відомості про рідну мову.

Протягом дня відбуватимуться екскурсії, де присутні ознайомляться з новинками літератури, які надійшла до книгозбірні протягом року.

 

У вівторок та п’ятницю о 16.00 запрошуємо на засідання розмовного клубу “Speak Up”, спільно з волонтерами Корпусу миру.

 

 

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Є.Маланюка.

тел. 0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності

Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01. Сайт: http://www.lib.kr.ua. Працюємо з 9.00 до 18.00  щоденно, вихідний – субота.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *