У Кропивницькому 30/07 о 15.00 відбудеться загальнонаціональна акція з протидії торгівлі людьми

У Кропивницькому 30/07 о 15.00 відбудеться загальнонаціональна акція з протидії торгівлі людьми

Національна інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми  «#протиДІЙ торгівлі людьми»

Квест «Лабіринт можливостей» у Кропивницькому, 30 липня 2018 року

 

Зі спільної  ініціативи Міністерства соціальної політики в України, Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, за сприяння Кіровоградської обласної державної адміністрації 30 липня 2018 р.               з 15.00 в м. Кропивницький на головній вулиці – Великій Перспективній, 24  відбудеться проведення загальнонаціональної акції під єдиним гаслом «ПротиДІЙ торгівлі людьми». Метою акції є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, т.з. сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, боротьбу із злочинцями та злочинними угрупованнями, що задіяні в цій кримінальній діяльності, наданні підтримки і допомоги потерпілим та профілактичної роботи.

30 липня акція відбудеться у форматі квесту-лабіринту для підвищення обізнаності населення щодо проблеми сучасного рабства. Шукаючи роботу, трудові мігранти потрапляють в умовні стіни лабіринту. Учасники квесту познайомляться з реальними історіями вербування, знайдуть вихід із невідомих ситуацій та уникнуть потрапляння в торгівлю людьми, змінивши своє ставлення до сумнівних пропозицій працевлаштування та перевіривши власні знання  щодо правил безпечної міграції та працевлаштування за кордоном.

В офіційному відкритті акції братимуть участь представники департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації, відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції у Кіровоградській області (ВБЗТЛ); інші представники суб’єктів Національного механізму взаємодії в області, громадські діячі.

Виконавчим партнером в реалізації Національної інформаційної кампанії                                    в м. Кропивницький є ГО «Обласний жіночий інформаційний центр», який надає допомогу та підтримку  вразливим групам населення, впроваджує нові підходи до профілактики негативних явищ, а також у співпраці з державними та громадськими організаціями здійснює заходи з протидії торгівлі людьми.

 

Запрошуємо усіх бажаючих  взяти участь в акції!

Вхід – вільний.

Адреса: м. Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 24.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *