З 16 по 22 липня Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка запрошує переглянути книжкові виставки та виставки творчих робіт

З 16  по 22 липня  Кіровоградська обласна  бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка запрошує  переглянути книжкові виставки та виставки творчих робіт

 З 16 липня у відділі популяризації книги буде оформлено книжкову виставку «Священна книга людства: пам’ятка культури і джерело літератури», присвячену Року Слова Божого в Україні. З давніх-давен образ саду асоціювався у різних народів зі світлим раєм, омріяним Едемом – місцем вічного блаженства де панують затишок і благодать. Такий сад є образом-символом духовної літератури, який вбирає в себе вічне і сьогоденне. Кожне дерево в ньому -священна книга людства.

З 20 липня у відділі  абонементу буде оформлено книжкову виставку «Українське слово йде до тебе», книги, видані за державною та обласною програмами книговидання та книгорозповсюдження.

 

Масові заходи:

Запрошуємо переглянути книжкові виставки в рамках літньої читальної зали просто неба «Книга під сонцем». Щодня презентуватимуться нові цікаві книжкові виставки, проводитимуться вікторини, майстер-класи, розваги для малечі та їх батьків. Кожного дня на відвідувачів чекатимуть нові книги та нові розваги. Читальна зала працюватиме з понеділка по четвер, з 10.00 до13.00.

16 липня – «Багатогранний світ мистецтва» (відділ мистецтв);

17 липня – «Веселими стежками літа» (відділ абонементу);

18 липня – «Hand made – ідеї власноруч» ( відділ сприяння технічній творчості молоді);

19 липня – «Читаєморазом!» (відділ популяризації книги).

 

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є.Маланюка.

тел. 0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності

Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01. Сайт: http://www.lib.kr.ua. Працюємо з 9.00 до 18.00  щоденно, вихідний – субота.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *