Обласний Центр народної творчості запрошує на «Калиновий спів»

Обласний Центр народної творчості запрошує на «Калиновий спів»

 19-20 травня 2018 року в приміщенні Кіровоградської обласної філармонії відбудеться
ХХVІI Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів».

Фестиваль, започаткований у 1992 році управлінням культури і туризму облдержадміністрації та обласним Центром народної творчості, завоював популярність та любов численних шанувальників народного пісенного аматорського мистецтва, здобув загальнодержавне визнання, отримавши статус Всеукраїнського.

Втілюючи головну ідею – об’єднати аматорські колективи народним мистецтвом у єдину співочу родину, збагативши її неповторним пісенним колоритом різних регіонів України, «Калиновий спів» щороку залучає до пісенного дійства біля двох тисяч аматорів області та гостей з різних куточків України.

У цьогорічній конкурсній програмі своє мистецтво представлять 35 аматорських хорових колективів з Вінницької Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Херсонської та Чернігівської областей.

Розпочнеться культурно-мистецьке дійство фестивальною ходою-презентацією творчих делегацій районів, міст, об’єднаних територіальних громад та гостей з інших регіонів України від площі Героїв Майдану до Кіровоградської обласної філармонії, де буде проведено традиційний ритуал уквітчання кущів калини, посаджених на честь 10-ї, 15-ї та 25-ої річниць фестивалю.

У рамках проведення «Калинового співу» в фойє Кіровоградської обласної філармонії відбудеться виставка «Калиновий розмай» майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва м. Олександрії. Її окрасою завжди є виставка короваїв, представлених творчими делегаціями районів, міст, об’єднаних територіальних громад нашого краю та гостей з інших областей України.

Головний фестивальний рушник цього року презентує творча делегація м. Олександрії.

За традицією, за участі аматорських колективів області відбудеться благодійна акція «Даруємо пісню калинову».

 

У програмі фестивалю:

  19 травня

 

10.00 Фестивальна хода-презентація творчих делегацій

 

10.30 Традиційне уквітчання калини, посадженої на честь фестивалю
   
   
11.00 Урочисте відкриття фестивалю

Конкурсна програма

Благодійні акції

   
  20 травня

 

11.00 Нагородження та заключний концерт переможців фестивалю

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *