У бібліотеці ім. Маланюка відбудеться інформаційно-розважальний захід «Книжковий арт: дивовижні витвори мистецтва з книг»

У бібліотеці ім. Маланюка відбудеться інформаційно-розважальний захід «Книжковий арт: дивовижні витвори мистецтва з книг»

З  30 квітня  по 6 травня Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка запрошує:

Переглянути книжкові виставки:

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки. В бібліотеці буде оформлено такі книжкові виставки:

з 2 травня  – «Друга світова війна у вимірах часу» (Відділі популяризації книги);

з 4 травня – «Незламна воля до перемоги» (Відділ абонементу).

З 3 травня у відділі мистецтв буде оформлено книжкову виставку – «Народна пісня – мій ідеал: Йоганнес Брамс», присвячену  185-ій  річниці від дня народження композитора та Року Німеччини в Україні. Багато з його творів стали основними в сучасному концертному репертуарі. Брамс був безкомпромісним перфекціоністом, він знищив частину своїх робіт, а деякі залишив неопублікованими.  Переглянувши виставку ви дізнаєтесь безліч цікавинок з його життєвого та творчого шляху.

 

Масові заходи:

Щосереди та п’ятниці о 16.00 запрошуємо на засідання розмовного клубу англійської мови “Speak Up”, організованого спільно з волонтерами Корпусу миру. Приєднуйтеся до любителів англійської мови разом з носіями мови – буде корисно та весело!

3 травня, в рамках четвертого книжкового фестивалю «Весняного книговира» працівники книгозбірні проведуть низку заходів:

об 11.40 – «Книжковий арт: дивовижні витвори мистецтва з книг» – інформаційно-розважальний калейдоскоп.  Кажуть, що не можна судити книгу по обкладинці, і це вірне твердження. Однак, є книги, які змінять ваше уявлення про обкладинки, та й про книги в цілому. Саме про такі книги піде мова під час заходу. Ви дізнаєтесь про книгу-годинник; книгу-подушку; книгу – тенісний м’яч; книгу, яку можна повернути на 360 градусів; куховарську книгу, яку потрібно запекти в духовій шафі; книгу-приправу; сендвіч-книги; книги-скульптури Брайана Деттмера та інші ціківі книги.

о 15.00 – літературне перехрестя «Чи уважний ви читач?». Протягом заходу учасники виконуватимуть конкурсні завдання: створювати рекламу улюбленої книги, впізнаватимуть  письменників за фото, поєднуватимуть  прізвища письменника з творами, продовжуватимуть вірші відомих письменників

4 травня  запрошуємо усіх бажаючих на Площу Героїв майдану, де відбудеться книжковий фестиваль «Весняний книговир». Працівники бібліотеки представлять книжкові виставки новинок літератури, фотозону «Книжкові полиці», майстер-класи , інсталяцію від літературного клубу «Ліра» та інтерактивний стенд «Підвішена книга».

 

6 травня о 16.00 відбудеться чергове засідання літературного клубу «Ліра». Цього разу буде організований  літературний воркшоп «Пиши сильно!»- майстер-клас з письменницької майстерності від відомої кропивницької письменниці Антоніни Корінь. Учасники заходу будуть виконувати різноманітні літературні вправи, тренуватимуться в написанні віршів та малої прози, зачитуватимуть власні твори та отримуватимуть поради від знаної письменниці.

 

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є.Маланюка.

тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна, завідувач сектору соціокультурної діяльності;

0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності

Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01. Сайт: http://www.lib.kr.ua. Працюємо з 9.00 до 18.00  щоденно, вихідний – субота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *