Дайджест заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського 12 лютого – 18 лютого 2018 року

Дайджест заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського   12  лютого - 18 лютого 2018 року

12 лютого об 11.00 запрошуємо викладачів, учнів, студентів та всіх, кому подобається писати, до відділу документів іноземними мовами, в ІРЦ «Вікно в Америку», для участі в конкурсі есеїв під керівництвом волонтера Корпусу Миру США Гейл Нілі. Учасникам конкурсу буде запропоновано перелік тем для написання твору, одну з яких обере сам конкурсант. Попередня реєстрація не потрібна.

14 лютого о 14.00 у відділі обслуговування користувачів відбудуться літературні читання до Дня Святого Валентина “Любове світла, мою ти душу осіни”. Місцеві автори Артем Луценко, Кирило Поліщук, Оксана Буянова, Олена Левченко читатимуть інтимну лірику – власні твори. Також прозвучить чарівне слово авторської пісні на власні вірші.  А також запрошуємо більше дізнатися про день закоханих і його історію з книжкової виставки «Щасливий, хто в очах твоїх побачив небо» (відділ абонемента).

14 лютого відділ обслуговування користувачів розпочинає акцію «Прочитав – передай іншому!». Акція приурочена до Міжнародного Дня дарування книги, і триватиме протягом місяця. Приходьте до відділу обслуговування користувачів бібліотеки (ІІІ поверх) з власною книгою, яка вас вразила настільки, що ви не можете стримати емоцій і хочете поділитися цим виданням з іншими, подарувавши книгу бібліотеці.

15 лютого о 14.00 відділ краєзнавства запрошує в Літературну світлицю на зустріч з поетами Артемом Луценком та Кирилом Поліщуком: «Міст – електронні антології. Творчість, яка єднає місто».                           Вхід – вільний.

15 лютого виповнилося б 65 років від дня народження Леоніда Васильовича Куценка (1953 – 2006). Народився в с. Вільхове Ульяновського району (тепер Благовіщенський район) Кіровоградщини. Йому судився довгий життєвий і творчий шлях, якби не трагічна випадковість… Усіх, хто навчався у Леоніда Васильовича, працював з ним і дружив,  запрошуємо згадати науковця, літературознавця і просто гарну людину, переглянувши  книжкову виставку “Закоханий в життя” (відділ краєзнавства).

17 лютого об 11.30 у відділі мистецтв розпочнеться майстер-клас «Живі барви» від писанкарки Ірини Михалевич. У вас буде можливість написати писанку і пофарбувати її ягодами бузини. Впродовж заняття писанкарка ознайомить з технологією виготовлення бузинового барвника і розповість про писанки нашого рідного краю.Також майстриня надасть усі необхідні матеріали – писачки, справжні пташині яйця, барвник, бджолиний віск.

Запрошуємо на екскурсії творчих виставок, які проводять фахівці відділу мистецтв. Вам презентують виставку дитячих робіт «Чудернацькі тваринки. Малюємо небилиці» (творчість учнів старшого викладача факультету дизайну Кіровоградського інституту ВНЗ «Університет сучасних знань» Ірини Михайлівни Зантарії). Це – незвичні роботи, теплі, цікаві, фантастичні! Бібліотекарі відділу краєзнавства проведуть екскурсію по виставці майстринь Клубу народних ремесел «Ниточка» – «Нам – одинадцять…».  В холі ІІ поверху працює виставка пейзажних фотографій «Соняшник-Троянда-Хризантема». Це стисле зібрання щасливих моментів подорожей Україною, Болгарією, Японією. Соняшник, Троянда, Хризантема – три символи, три чарівних квітки в яскравому букеті світової культури. Запрошуємо до перегляду.

 

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ

Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

 

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *